Servis

Uzman kadrosuyla hızlı, güvenilir ve çözüm bulan etkin servis hizmetiyle Türkiye'nin her bölgesi için 7/24 müşterinin çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Kartek Makine Blower Servis, sektörde Aerzen, Pedro Gil, Longtech, Busch Vakum Pompa, Santrifüj, Kaeser, Gardner Denver, Longtech, Holmes, Wilhelm Klein, Aerotech, Molino, Kaeser, Hibon, MAPNER ve Robuschi markalarına blower servis hizmeti vermektedir.


Revizyon

Deneyimli servis elemanlarımızın, en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak yaptığı bakım ve onarım sayesinde makinenizin ömrünü uzatır.

İş ve zaman kaybı olmaksızın KARTEK MAKİNE güvencesini yaşarsınız.

Müşterilere sunduğumuz tüm servis hizmetleri blower yedek parçaları için 6 ay işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Günümüz şartlarında İhtiyaç duyulan özel servis gereksinimi karşılamak amacıyla 11 yıllık tecrübesiyle blower sektöründe önde gelen firmalardan biri olmuştur.

KARTEK MAKİNE kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile çok kısa sürede sektördeki yerini aldı.

KARTEK MAKİNE yetişmiş uzman kadrosuyla hızlı, güvenilir ve çözüm bulan etkin servis ile Türkiye'nin her bölgesi için 7/24 müşterinin çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

KARTEK MAKİNE, endüstriyel hava kompresörlerinin servis ve bakım-onarımı,yedek parça temini ile her türlü teknik servis hizmeti konusunda,deneyimli servis kadrosuyla Türkiye çapında hizmet vermektedir.

Türkiye'nin dört bir yanına sağladığımız servis hizmeti sayesinde, anlaşmalarımızda belirtilen koşullar ile müşterimizin sorununu en hızlı şekilde analiz edip tanımlıyoruz.

Sonrasında deneyimli teknisyenlerimizin de yardımıyla müşterimize izlenecek en doğru yolu göstererek yardımcı oluyoruz. Hedefimiz çalışmalarımızı arttırarak, müşterimizden aldığımız destekle yine müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır.

Revizyon, yedek parça, bakım ve blower servis için bize ulaşın.